PRIMA ŽIDLE

Prima e–shop pro prima židle

V roce 2021 jsme dokončili dlouho vyvijený redesign e–shopu pro firmu ADK Trade a to pro jeden z jejich e–shopů primazidle.cz, který patří mezi nejvetší internetové obchody s nábytkem.

 

primazidle_webdesign

V symbolu loga, kde jsme se dohodli pro jeho redesign, jsme chtěli vyjádřit jednoduchým piktogramem propojení a positivní energii při nakupování na e–shopu. Vytvořili jsme proto minimalistický symbol křesla, které funguje zároveň jako spojovník. 

A furt se usmívá! 🙂

primazidle_logo

Postup při tvorbě byl atypický hlavně postupným nasazováním, kdy jsme začali indexovou a produktovou stránkou a další stránky už jsme vytvářesli spolu s nasázováním a korekturováním na testovacím hostingu. 

Celkový koncept jsme se snažili udržet co nejvíce velkorysý a minimalistický. Důležitá pro nás byla flow stránek a kontrast jednotlivých elementů – obrázek vs písmo nebo velikost nadpisu kategorie a ceny.

 

primazidle–produkty

Pohomli jsme samozřejmě i s textací webu. Otextovali jsme veškeré technické podstránky na webu od GDPR až po rady jak nakoupit. 

primazidle–jak–nakupovat

Online Marketing

Po spuštění nového e–shopu prima židlí jsme pomohli vytvořit i základní balíček pro sociální sítě ke spuštění redeisgnu a mini brand manuál pro online marketing.

 

primazidle–facbeook
primazidle–facebook–2

Líbí se Vám naše práce?
Rozhodně se nás nebojte kontaktovat!