FRANCESCO GATTINO

Jak jsme pomáhali tvořit

modní značku

Náš dobrý kamarád František Macháček, který už od svých 18ti let tvoří značku Francesco Gattino, nás poprosil abychom mu pomohli s vytvořením nové identity. Nyní svoji značku pozicuje zejména do segmentu kožených doplňků s absolutním důrazem na kvalitu, minimalismus a nadčasovoast. Samozřejmě jsme neskončili pouze u loga a navrhli mu kompletní řešení, včetně webdesignu, 2 velkých promovideií, focení veškerých produktů v našem ateliéru a školením v online marketingu.

FG_2

Začali jsme logem

Logo je hlavním spojovacím prvkem celé idnetity. Symbol tvoří spojené litery F a G, které vystupují proti sobě. Vyjadřuje spojení, preciznost, odmítání trendů na úkor udržetilnosti. Groteskový font BW MODELICA pak potrhuje absolutní nadčasovost celého logotypu.

Francesco_Gattino_logotyp
Francesco_gattino

Video jako statement

V době internetové, kdy je možné si z gauče objednat cokoliv. V době konzumní, kde má každý všechno, ale přitom nikdo nic. V době postmoderní, kde chce být každý unikátní, ale přitom jsou všichni stejní. A  na opačném pólu stojíme my. FG

Všichni tři jsou moji velcí přátelé se kterými od samého začátku spolupracuji a nesmírně si jejich práce vážím. Rád jim nechávám volnou ruku, protože mě vždy pochopí a vědí, co potřebuji. Také si myslím, že je to velice důležité pro nejlepší výsledek.

František Macháček

Webdesign a produktové fotky

E—shop, který funguje jako stěžejní prodejní kanál má samozřejmě odrazovat celkvý vzhled brandu. Minimalismus a uživetlská přívětivost. U webu jsme fungovali jako hlavní konzultanti,takže jsme navrhli design a základní funkce a další firma realizovala konkretnější zadání jako byla platební brána nebo multijazyková verze.

Celkový vzhled celého projektu navíc můžeme kontrolovat díky pravidelnému focení jak produktových, tak imagových fotek.

FG_webdesign
FG_produktove_fotky
Návrhová plocha 6

Líbí se Vám naše práce?
Rozhodně se nás nebojte kontaktovat!