Posloucháme se rádi a dobře!

Svoji práci milujeme. Docela jí rozumíme a hrozně rádi o ní mluvíme. Občas se nám poštěstí předávat svoje zkušenosti a školit nové talenty v mediálních agenturách, předávat nadšeným klientům know-how a formovat nové generace.

Přednášky, workshopy, konzultace – nebojíme se ničeho! Ani vy se nemusíte bát ozvat se nám s čímkoliv.

scholastika_vojtech_stepanek

Školíme
ve firmách

Ve firmách rádi mluvíme o tom, že branding neznamená jen logo na hlavičkovém papíru. Je to především způsob komunikace se zákazníky nebo hodnoty, které se firmou propisují. Pomáháme efektivně nastavit workflow v externích týmech nebo krotíme hatery spolu s vaší zákaznickou podporou. Ukazujeme, jak pracovat se sociálními sítěmi či jak přemýšlet nad mikrokampaněmi tak, aby každý další krok držel značku pohromadě.

Naše spolupráce se Žanetou začala podrobnou analýzou marketingových aktivit a kontaktních bodů s našimi zákazníky. Díky tomu pak všechny další kroky měly návaznost na naši dosavadní práci a navrhované změny jsme mohli snadno uvést do praxe. Za tu dobu máme za sebou brandovou strategii a školení zákaznické podpory pro všechny trhy. Žaneta taky spolupracuje s naší mediální agenturou a pomáhá nám držet nastavený směr.

Petr Doskočil, jednatel společnosti Expedo

Školíme
v agenturách

Kamarádíme se s mediálními agenturami a školíme jejich nadšené juniory – přes práci se strategiemi a tvorbu obsahu, který bude zábavný a přínosný, jdeme na sociálních sítích až do komentářů a krotíme hatery (ze kterých následně děláme fanoušky). Školíme tvorbu základních strategií, nakopnutí kreativy a tvorbu reklam na sociálních sítích a jejich vyhodnocení.

Je to už taková tradice. Žanet nám proškoluje nové tváře Media Heroes, které budou trávit pracovní dobu na sociálních sítích. Jsem rád, že jim předává komplexní pohled na práci – jak pracovat se strategiemi, jak přenášet správný tone of voice do příspěvků i jak reflektovat čísla z Business Manageru. Vím, že i po školení s nimi často řeší ad hoc situace a toho si vážím. Je vidět, že jakmile projdou jejím školením, jsou naši hrdinové sebevědomější a nebojí se vlastní kreativity. To přesně potřebujeme.

Ing. Michal Hanč, jednatel společnosti Media Heroes

Učíme
a přednášíme

Máme za sebou přednášky jak pro firmy, tak pro další ziskové i neziskové instituce zejména z oblasti grafického designu a marketingu. Vypadáme docela dobře, voníme a na konci vždycky řekneme vtip.

Od roku 2020 Vojta vede ateliér grafického designu na ZUŠ ve Vysokém Mýtě.

Vojta je velmi kreativní a tvůrčí pedagogická osobnost, ke které žáci vzhlížejí. Jeho odborné zkušenosti a dovednosti, které žáci využívají v praxi, jsou pro ně velkou motivací. Vyučovací proces je veden zcela nenásilnou formou. Nově nabité zkušenosti studentů jsou života schopné v reálném životě. Svým osobitým přístupem ke vzdělávání naprosto nenásilně a přirozeně vede své žáky k tvořivému procesu, který mohou ve svém dalším studiu nebo povolání určitě využívat.

Iva Vrátilová, ředitelka Základní umelecké školy ve Vysokém Mýtě

Chcete nás?

Napište na ahoj@studiodruzba.cz