Projekt Němeček – webdesign

Pro rodinou projekční kancelář z Vysokého Mýta jsme vytvořili webovou prezentaci jejich firmy. Kluci z projekce mají boží vkus a to nejen, protože si vybrali nás (haha), ale hlavně pro jejích vstupní zadání, které bylo úplně jasné a jednoduché –  totální minimalismus s co nejvetším důrázem na výstup vizuálů.

Chtěli jsme tedy udělat maximálně jednoduchý webdesign, postavený pouze na jemné typografii – zvolili jsme monospacové písmo Roboto Mono, které vystihuje technickou stránku projekčních kanceláří a podobná typografie se také používá na technických výkresech, které slouží spolu s vizualizacemi jako hlavní výstupy projekčních kanceláří.

Vzhledem k malé velikosti webu a celkové nenáročnosti je web postavený na redakčním systému WordPress, je plně responzivní a klukům z projekce jsme samozřejmě udělali malé interní školení tak, aby si mohli web průběžně aktualizovat sami.

Celý proces tvorby webu trval cca měsíc včetně menšího focení celého týmu do kontaktů a myslíme, zde hodně obsah předčil formu, protože některé vizualizaci by si úplně vystačili sami.

My mockrát děkujeme za důvěru!

Share on facebook
Share on email

Líbí se Vám naše práce?
Rozhodně se nás nebojte kontaktovat!