Projekt Němeček – webdesign

Pro rodinou projekční kancelář z Vysokého Mýta jsme vytvořili webovou prezentaci jejich firmy. Kluci z projekce mají boží vkus a to nejen, protože si vybrali nás (haha), ale hlavně pro jejích vstupní zadání, které bylo úplně jasné a jednoduché –  totální minimalismus s co nejvetším důrázem na výstup vizuálů.

Chtěli jsme tedy udělat maximálně jednoduchý webdesign, postavený pouze na jemné typografii – zvolili jsme monospacové písmo Roboto Mono, které vystihuje technickou stránku projekčních kanceláří a podobná typografie se také používá na technických výkresech, které slouží spolu s vizualizacemi jako hlavní výstupy projekčních kanceláří.

Vzhledem k malé velikosti webu a celkové nenáročnosti je web postavený na redakčním systému WordPress, je plně responzivní a klukům z projekce jsme samozřejmě udělali malé interní školení tak, aby si mohli web průběžně aktualizovat sami.

Celý proces tvorby webu trval cca měsíc včetně menšího focení celého týmu do kontaktů a myslíme, zde hodně obsah předčil formu, protože některé vizualizaci by si úplně vystačili sami.

My mockrát děkujeme za důvěru!

Chcete nás?

Napište na ahoj@studiodruzba.cz