Promovideo pro THT Polička

Bylo to pondělí 14. 10. 2019, kdy se mi v mailu objevila nová zpráva. Zpráva od firmy THT Polička, s.r.o., která končila větou „a chtěl bych se zeptat, zda by zde byla možnost nějaké spolupráce“. 30. 10. 2019 jsme měli první schůzku a ano – navázali jsme spolupráci. Firma měla zájem o promo video, a tak jsme začali plánovat.

Jak to v takto velkých firmách bývá, není možné zastavit běh výroby a inscenovat ve fabrice scénu po scéně. Musí se to dělat tou „punkovější“ cestou a točit s drobnými úpravami to, co se ve firmě právě odehrává. Žádný make-up, žádné svícení, žádná „klapka a jedeme znova“. Všechno za běžného provozu. 

A to znamená jediné: první natáčení proběhlo 28. ledna 2020 a to poslední 3. prosince 2020.

Když nepočítáme potřebné konzultace a schůzky, dohromady proběhlo 6 natáčecích dní. Pořídili jsme přes 200 GB materiálu a procházeli 4 hodiny záznamu.

Hlavním výstupem se stalo skoro 7 minutové promo video firmy, které bude sloužit k prezentaci nejen na sociálních sítích, ale i na veletrzích a při dalších příležitostech. Aby videu rozuměli i v zahraničí, již v tuto chvíli se připravují verze s voiceoverem – a to hned ve třech jazykových mutacích. V češtině, angličtině a němčině. Kromě hlavního proma vznikly také 3 kratší videa s různým zaměřením. S firmou THT Polička, s.r.o. nadále spolupracujeme na dalších videích a naše dětská já se radují pokaždé, když máme možnost nahlédnout do pravých hasičáků.

Chcete nás?

Napište na ahoj@studiodruzba.cz