PUTYKA OSÍK

Láska prochází žaludkam 

– Neznámý štamgast

Potom co jsme pro Martina Dvořáka a Michala Vodehnala vytvořili logo Nachuť a Foodtruck dostali pod palec i nově zrekontstruovanou hospodu, kterou nazvali Putyka. A jelikož bylo v návzu písmeno U, měli jsme práci docela snadnou. Pracujeme pro ně na kompletní podobě jejich vizuální identity, přizvali nás na focení zabíjaček, rybích hodů, natočili jsme pro ně spoustu promo videií a mnohem víc.

PUTYKA_01

Sjednocení logotypu 

Výchozím bodem u tvorby loga Putyka byl logotyp Nachuť, kde jsme prodloužili literu U jako symbol jazyka. Kluci mezitím rozjeli další projekty, kde jsme využili právě tento symbol a u Putyky jsme díke „náhodně“ zvolenému názvu mohli tento symbol použít znovu. Tím jsme absolutně nenásilně propojili celou identitu skupiny Nachuť právě jedním prodlouženým U. 

Dobovost a tradici putyk jsme pak chtěli promítnout hlavně v použítých materiálech u printových výstupů a v komunikaci.

PUTYKA_06
PUTYKA_30

Doba pandemická

Během první vlny pandemie COVID–19 jsme s klukama připravili sérii triček, která měla podpořit Putyku a ukázat jak místní štamgasti drží při sobe. Vzniklo tomu i krátké video.

O kamaradský komentář k naší práci prosíme Martina už asi 8 měsíců. Jelikož nemá, díky neustále práci v Putyce a ve Foodtrucku, čás nic poslat bereme samozřejmě jako nejlepší referenci!

Martin Dvořák

PUTYKA_08

Zabijačky a utopenci

Ke každé větší akci, která se v Putyce koná samozřejmě připravujeme focení, případně promo video. Vytváříme speciální printové výstupy jako pivní lístky,…

PUTYKA_04
PUTYKA_05
PUTYKA_02
PUTYKA_07

Líbí se Vám naše práce?
Rozhodně se nás nebojte kontaktovat!